Series
Ratings
22 A Virtuous BusinessRated ★ 2.5 A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
- JeongnyeonRated ★ 3.0
 Mr. PlanktonRated ★ 3.5 Mr. PlanktonRated ★ 3.5
 Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.0 Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.0
- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 3.0
 Brush Up LifeRated ★ 4.5 Brush Up LifeRated ★ 4.5
 Reborn RichRated ★ 3.5 Reborn RichRated ★ 3.5
 Search: WWWRated ★ 4.0 Search: WWWRated ★ 4.0
 Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0 Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
 Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5 Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
 Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5 Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
 Rain or ShineRated ★ 4.0 Rain or ShineRated ★ 4.0
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
 Heart to HeartRated ★ 4.0 Heart to HeartRated ★ 4.0
- My TeacherRated ★ 4.0
 What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0 What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
 Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0 Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0
 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
 Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0 Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
 Life's PunchlineRated ★ 4.5 Life's PunchlineRated ★ 4.5