Movies
Ratings
30
JokerRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The Darkest MindsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0