Titles you rated
- 신들의 장난Rated ★ 0.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 0.5
MirandaRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 1.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 2.0
JormungandRated ★ 2.5
Gintama°Rated ★ 0.5
Pop Team EpicRated ★ 0.5- www.working!!Rated ★ 1.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Dining TogetherRated ★ 0.5