Series
Ratings
20
Ghost StoriesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0