Titles you rated
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0- Like a FairytaleRated ★ 3.5
- Their Perfect DayRated ★ 4.0
- I Need a FairyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0