Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5