Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SimulantRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 5.0
A Royal AffairRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5