Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Café. Waiting. LoveRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
GoldRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 5.0