Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5