Movies
Ratings
298
CallRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0