Titles you rated
Into the WildRated ★ 4.0
Welcome to PlayhouseRated ★ 3.5
Infinitely Polar BearRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5