Movies
Ratings
144
The Hunger GamesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.5
HancockRated ★ 1.5
MementoRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0