Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0