Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 1.0