Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Wine CountryRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 1.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 0.5
The SleepoverRated ★ 2.5
Life or Something Like ItRated ★ 1.0
SistersRated ★ 1.5
The House BunnyRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 2.5