Titles you rated
TimingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 2.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5