Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0