Titles you rated
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0