Series
Ratings
81
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0