Movies
Ratings
41
The MummyRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0