Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0