Movies
Ratings
54
BrooklynRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5