Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.5
HopeRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0