Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0