Titles you rated
SKY CastleRated ★ 2.5
A Korean OdysseyRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
HealerRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5