Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.5
HairsprayRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
Cherry TomatoRated ★ 2.5
Crazy First LoveRated ★ 2.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 2.5