Movies
Ratings
97
The Terror LiveRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0