Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 5.0
- Human CasinoRated ★ 5.0
- Palace of DreamsRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0