Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0