Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5