Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0