Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Call of the WildRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5