Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0