Movies
Ratings
100
SilmidoRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
CrankRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5