Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
IdolRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0