Movies
Ratings
2523
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Lost BusRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
CarameloRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
- The Final SemesterRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
백산 - 의령에서 발해까지Rated ★ 2.5