Series
Ratings
50
Bluebird's HouseRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0