Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Motel CaliforniaRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 4.0