Movies
Ratings
871
Attila MarcelRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Dog on TrialRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Second ActRated ★ 2.5
Someone SomewhereRated ★ 2.5
Vicky and Her MysteryRated ★ 3.5
HappeningRated ★ 3.5
Parallel MothersRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
StutzRated ★ 3.0
ChevalierRated ★ 3.0