Series
Ratings
96
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Class ActRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
BodiesRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0
Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 5.0
Call My AgentRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5