Titles you rated
TakenRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5