Titles you rated
Doona!Rated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Divorced SinglesRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5