Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
HealerRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 2.5