Titles you rated
The Great MerchantRated ★ 3.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 2.0
Glorious DayRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.5
BloodRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0