Titles you rated
Fugitive: The Curious Case of Carlos GhosnRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
StutzRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0