Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Anime Supremacy!Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0