Series
Ratings
49
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0