Series
Ratings
93
The StudioRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
LoveRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.0- LoveRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0