Movies
Ratings
80
SearchingRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0