Series
Ratings
118
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- 탱구와 울라숑Rated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0